قالب وردپرس

پانسیون مطالعاتی دخترانه

نمونه مقاله سیمیا وی ای پی
آبان ۵, ۱۳۹۶
پانسیون مطالعاتی دخترانه

پانسیون مطالعاتی دخترانه

دستیابی به پیشرفت درسی و موفقیت درآزمون کنکور و امتحانات پایان سال مانند رسیدن به اهداف دیگر، نیاز به رعایت اصول وقوانین خاصی دارد.
یکی از اصول که شایدکمتر مورد توجه داوطلبان این نوع آزمونها قرار گرفته اصل آهسته وپیوسته رفتن است.

در تمام اقداماتیکه در جهت دستیابی به اهدافتان انجام میدهید، همواره این اصل کلیدی و بسیار مهم را به خاطر داشته باشید و به این موضوع فکر کنید که مطالعه شتابزده و بی کیفیت سودی برای شما نخواهد داشت!

چه بسیارند دانش آموزانی که مطالعه پرنوسان داشته و مدام از لحاظ ساعت و کیفیت در تلاطم به سر می برند که این خود به تنهایی یکی از سم های دوره مطالعاتی خواهد بود.

یکی از اساسی ترین اهداف پانسیون مطالعاتی دخترانه سیمیا، پرهیز از افراط و تفریط ورسیدن به انسجام مطالعاتی و در نهایت آموزش برنامه ای است که می تواند پیشرفت تحصیلی بسیار بالایی را برای داوطلبان و دانش آموزان تمام پایه ها به ارمغان بیاورد.

پانسیون مطالعاتی دخترانه

 

امتیازات شرکت در پانسیون مطالعاتی دخترانه:

 • 1- ساعات حضور دانش آموزان و داوطلبین در پانسیون مطالعاتی سیمیا بیشتر از کتابخانه های عمومی است. دانش آموزان و داوطلبان می توانند همه روزه حتی جمعه ها و ایام تعطیل رسمی از ساعت 7:30 صبح الی 22 شب در پانسیون مطالعاتی دخترانه حضور داشته و ساعات مطالعاتی خود را با کیفیت بالا افزایش دهند و بیش از 12 ساعت مطالعه مفید روزانه داشته باشند
 • 2- با حضور دائمی مراقبین وناظرین اموزشی وبرقراری نظم و سکوت در فضایی آرام به مطالعه می پردازند و تحویل تلفن همراه به سرپرست پانسیون در بدو ورود به مجموعه ضروری است ودصورت نیاز استفاده از تلفن مرکز
 • 3- تعداد دانش آموزانی که در پانسیون مطالعاتی دخترانه شرکت می کنند نسبت به کتابخانه های عمومی بسیار کمتر است و آرامش در سیمیا جاری است.
 • 4- پذیرایی از دانش اموزان و داوطلبان با نوشیدنی های گرم مانند چای،قهوه،…….ومیان وعده
 • 5- امکان استفاده از خدمات ویژه مشاوره، منابع درسی، آزمون، رفع اشکال درسی و….دارند
 • 6- مجهز به اتاقVIP تدریس خصوصی، اتاق استراحت و بوفه، صندلی های ارگونومی با پشتی بلند پایه کنفرانسی و …

 

پانسیون مطالعاتی دخترانه

 

نکات مهم در مورد پانسیون مطالعاتی دخترانه

کدام گروه از دانش آموزان به پانسیون مطالعاتی دخترانه مراجعه می کنند؟ وجه مشترک همه دانش آموزان پانسیون آن است که فضای عمومی رو به فضای اختصاصی(مثل اتاق خصوصی خودشان) ترجیح میدهند. علت:برخی در فضای انفرادی خوابشان می برد. برخی حضور در خانه را به طور ناخواسته مساوی قرار گرفتن در معرض تمام اتفاقات منزل می دانند. برخی قرار گرفتن در فضاهای عمومی را انگیزه ای برای تلاش مستمر و پیگیر می دانند. برخی یکنواختی منزل را مسبب بی انگیزگی تلقی می کنند و برخی وقتی در محیط رقابتی قرار می گیرند انرژی می گیرند. در محیطی وقتی همه با جدیت در حال درس خواندن هستند ناخودآگاه درس خواندن جدی میشود چون همه در حال درس خواندن هستند و غیر از درس خواندن اصلا کاری وجود ندارد!

شما عزیزان برای کنکور 254 فصل جهت مطالعه دارید. اگر زمان مطالعه، مرور و تست را در هر فصل 30 ساعت در نظر بگیریم در مجموع شما 7000 هزار ساعت وقت برای مطالعه نیاز دارید که اگر روزانه 10 ساعت مطالعه کنید حدود 700روز (دوسال)وقت لازم دارید تا برای کنکور اماده باشید. یعنی اگر همین امروز شروع کنید برای کنکور 2 سال دیگر تمام دروس به اتمام می رسند!

 

خدمات:

برگزاری همایش ها وکارگاه ها در پانسیون مطالعاتی دخترانه :

 • 1- کارگاه شب کنکور چگونگی بهره وری کامل و 100% در کنکور مدت زمان 3 ساعت هزینه کلاس 150/000 تومان
 • 2- کارگاه کنترل احساس و غلبه بر هیجان های عاطفی

مدت زمان: 2 ساعت هزینه کلاس 120/000 تومان

 • 3- گارگاه مدیریت آزمون و افزایش دقت و سرعت تست زنی

مدت زمان:2ساعت_هزینه کلاس 120/000تومان

 • 4- کارگاه رسیدن به شادکامی و راه های جلوگیری از ناامیدی و افسردگی

مدت زمان: 2 ساعت هزینه کلاس 120/000 تومان

 • 5- کارگاه خستگی و راههای غلبه برآن

مدت زمان: دوساعت هزینه کلاس 120/000 تومان

 • 6- کارگاه مدیریت استرس وچگونگی رسیدن به موفقیت در اوج آرامش

مدت زمان: 2 ساعت هزینه کلاس 120/000 تومان

 • 7- کارگاه مدیریت زمان و افزایش بهره وری

مدت زمان : 2 ساعت هزینه کلاس 120/000 تومان

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *